O SZKOLE

Szkoła narciarska ski2sky powstała z połączenia pasji do narciarstwa, gór i do Włoch. Italia gwarantuje słoneczną pogodę, idealne warunki śniegowe oraz pyszne jedzenie, dlatego zapraszamy Państwa do Val di Sole.

Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie – począwszy od łagodnych niebieskich tras dla początkujących narciarzy, poprzez ofertę dla średniozaawansowanych aż do wymagających amatorów freeridu i freeskiingu. Do mojej szkoły zapraszam wszystkich bez względu na wiek, na każdym poziomie zaawansowania - zarówno tych, którzy chcą nauczyć się jazdy od zera w bezpiecznych warunkach i na łatwych stokach, jak i tych z Państwa, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności i poszaleć na czarnych trasach wraz instruktorem.

W naszej szkole pracują dyplomowani oraz doświadczenie instruktorzy SITN-PZN. Jesteśmy przekonani, że zachwycą się Państwo Val di Sole jak i my.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

O MNIE

Nazywam się Juliusz Pakuła. Na nartach jeżdżę od 6 roku życia, a od 15 lat nauczam innych i sprawia mi to niezwykłą satysfakcję. Posiadam uprawienia Instruktora Polskiego Związku Narciarskiego i Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa oraz Międzynarodowe Uprawnienia IVSI.

Prowadzę szkolenia indywidualne oraz grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania. Uczyłem między innymi w Czechach, Austrii, oraz we Włoszech. Porozumiewam się po angielsku, niemiecku, hiszpańsku oraz włosku.

W pracy kieruję się dwoma priorytetami: bezpieczeństwem uczestników oraz najwyższą jakością szkolenia. Najlepszą rekomendacją mojej pracy są klienci, którzy do mnie wracają.

INSTRUKTORZY

OLA

"Super szkoła, profesjonalni i sympatyczni instruktorzy. Dzieci zrobiły ogromne postępy. Szczególne podziękowania dla Pani Oli "

ANDRZEJ

"Miałam przyjemność pobierać lekcje u Andrzeja Laskowskiego - niech nikogo nie zmyli metryka tego chłopaka! Stary wyjadacz szlaków narciarskich, który w piękny, przystępny sposob potrafi zarazić pasją osoby w każdym wieku! Cała moja rodzina pobierała lekcje, wszyscy piali z zachwytu! Jeśli szkoła Ski2Sky posiada samych takich instruktorów - z pewnością będzie królowała na włoskich stokach! Polecam! Cierpliwy instruktor Andrzej w tydzień nauczył mnie jeździć na nartach, wyrozumiały i bardzo pomocny! Czułam się z nim bezpiecznie co było dla mnie bardzo ważne. Chętnie skorzystam jeszcze ze Ski2sky:)"

KASIA

"Super szkoła!!!! Na 5+ Dzieci szczęśliwe i przede wszystkim nauczone (zjeżdżają jak szalone) Pozdrawiamy panią Kasię"

OLA P.

"Bardzo fajni instruktorzy, elastyczni wobec potrzeb dzieci i rodziców. Dzieci bardzo polubiły i Pana Juliusza - instruktora młodszej grupy i Panią Olę - instruktorkę starszej grupy. Całe szkolenie od początku do końca bardzo profesjonalne. Bez stresu można zostawić dzieci wiedząc, ze są pod świetną opieka, robią duże postępy i przy okazji dobrze się bawią. Polecam!."

KRZYSIEK

"Serdecznie polecam lekcje z Krzyśkiem ! Pełen profesjonalizm, świetne podejście "

"Polecamy. Świetna szkółka dla dzieci, byliśmy w Folgaridzie (Val di Sole) w dniach 11–16.03.2018 gdzie codziennie pozostawiliśmy w szkółce na 5 godzin naszego 4 letniego syna. Instruktorem był Krzysiek, który ma niesamowite podejście do dzieci i dużo cierpliwości. Hubert już po pierwszym dniu przełamał wszystkie lęki i zaczął jeździć. Z wielką ochotą każdego dnia wracał na stok do szkółki i „wujka” Krzyśka."

"Ogromne podziękowania dla Krzyśka za wspaniałą atmosferę, którą potrafił stworzyć dla młodych narciarzy i zachęcić ich do nauki. Zwrot "nie mogę" eliminujemy ze słownika :) (Krzysiek będzie widział o co chodzi ;) ) Jeszcze raz wielkie dzięki Kasia, Michał i Hubert :)"

MARYSIA

Dziękujemy pani Marysi za wspaniałe lekcje jazdy na nartach. Moje dziewczyny doskonale się bawiły i zrobiły ogromne postępy. Spokojnie polecam wszystkim szkołę Ski2Sky!"

PRZEMEK

Pragniemy wyrazić ogromne słowa uznania dla instruktora Pana Przemysława za poprowadzenie zajęć w szkółce, córka nasza jest zachwycona, umiejętności instruktorskie Pana Przemysława są nie do ocenianie, jak również atmosfera w jakiej prowadził zajęcia powodowała, że Julka była zachwycona i nawet w trudnych warunkach pogodowych nie chciała zrezygnować z zajęć. Z wielką przyjemnością będziemy polecać Państwa szkółkę."

ANIA

"Bardzo dobra szkółka dla dzieci początkujących jazdę na nartach, super instruktorzy. Nasze dzieciaki bardzo zadowoleni z jazdy !!!!! Syn (10) i córka (7) spędzali 5 godzin dziennie z instruktorką i ani razu nie było mowy o ‘nie chce mi się’. Polecamy i dziękujemy bardzo serdecznie pani Ani za naukę, cierpliwość, lunchtime z dziećmi i bardzo mile spędzone 5 dni na Marilleva.."

PATRYK

Pozdrowienia i podziękowania i dla Pana Patryka (Madonna Di Campiglio) za lekcje indywidualne (syn bardzo zadowolony)

WOJTEK

oraz dla Pana Wojtka za zajęcia grupowe dla dzieci. Jeśli w przyszłym roku wrócimy do Madonny to na pewno się odezwiemy :)