ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Ski2Sky

Ski2Sky to polska szkoła narciarska we Włoszech. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy.

Posiadamy licencję A oraz D Polskiego Związku Narciarskiego i Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
 na nauczanie narciarstwa dorosłych oraz dzieci. Instruktorzy pracujący w Ski2Sky są doświadczonymi pasjonatami. Sprawią, że Państwa wyjazd będzie fascynującym przeżyciem.

Włochy i cała okolica Val di Sole to idealne miejsce dla narciarzy.

Ski2Sky

Co wyróżnia szkołę narciarską Ski2Sky?

Zapraszamy do Val di Sole!

Kontakt

Ski2Sky

Szkoła narciarska Ski2Sky powstała z połączenia pasji do narciarstwa, gór i do Włoch. Italia gwarantuje słoneczną pogodę, idealne warunki śniegowe oraz pyszne jedzenie, dlatego zapraszamy Państwa do Val di Sole.

Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie – począwszy od łagodnych niebieskich tras dla początkujących narciarzy, poprzez ofertę dla średniozaawansowanych aż do wymagających amatorów freeridu i freeskiingu. Do mojej szkoły zapraszam wszystkich bez względu na wiek, na każdym poziomie zaawansowania - zarówno tych, którzy chcą nauczyć się jazdy od zera w bezpiecznych warunkach i na łatwych stokach, jak i tych z Państwa, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności i poszaleć na czarnych trasach wraz instruktorem.

W naszej szkole pracują dyplomowani oraz doświadczeni instruktorzy SITN-PZN. Jesteśmy przekonani, że zachwycą się Państwo Val di Sole jak i my.

ZOBACZ OFERTĘ

INSTRUKTORZY

© SKI2SKY 2021 Wszelkie Prawa Zastrzeżone | RODO | Projekt & Realizacja Strony internetowe Katowice