Włochy Narty Marilleva

Szkółka narciarska Marilleva


Marilleva to nowocześnie przygotowany ośrodek narciarski z ponad 50 kilometrami tras zjazdowych.

Zapraszamy do naszej polskiej szkółki narciarskiej w Val di Sole. Zajęcia dla dzieci i dorosłych prowadzone są przez polskich instruktorów. Szkółka narciarska polecana jest w szczególności najmłodszym, gdyż większość stoków jest łagodnych i idealnie przystosowanych dla dzieci.

Dlaczego my?
  • Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i najwyższy poziom szkoleń. Nasi instruktorzy są odpowiednio przygotowani do pracy z dziećmi i młodzieżą, co sprawia, że nasza szkółka jest jedną z najchętniej wybieranych przez klientów.
  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu grupowych szkoleń jazdy na nartach dla dzieci, dorosłych, młodzieży, a także lekcji indywidualnych.
  • Do każdego z uczestników szkolenia podchodzimy indywidualnie
  • Kursy odbywają się w grupach maksymalnie 9 osobowych.

Zachęcamy do doskonalenia swoich umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów szkoły narciarskiej Marilleva. Szkoła narciarska Marilleva to idealne miejsce dla wszystkich chcących rozpocząć swoją przygodę ze sportami zimowymi.

Zapraszamy do skorzystania z oferty .
winter games

Szkolenia


INSTRUKTORZY DOSTĘPNI PRZEZ CAŁY SEZON 2017/2018

Oferujemy indywidualne oraz grupowe szkolenia jazdy na nartach we włoskiej Marillevie dla dzieci, młodzieży i dorosłych pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Szkolimy zarówno początkujących jak i bardziej zaawansowanych miłośników białego szaleństwa.


Szkolenie trwa 6 dni, grupa liczy do 9 osób.

Szkolenie 2,5 godziny dziennie

Zajęcia odbywają się codziennie w godzinach:
10.00 - 12.30 lub 13.00 - 15.30.

Cena szkolenia - 800 pln/os.


Szkolenie całodzienne - 5 godzin dziennie

Zajęcia odbywają się codziennie w godzinach:
10.00 - 15.30 z 30 minutową przerwą na lunch od godziny 12.30 do 13.00

Cena szkolenia - 1400 pln/os.

*Jeśli dziecko zostaje w czasie lunchu pod opieką instruktora, koszt całodziennego szkolenia wynosi 1500 pln/os. Koszt nie obejmuje ceny lunchu - sugerujemy 10 euro/dziennie.

Marilleva - przydatne informacje


Marilleva to małe miasteczko położone w północnych Włoszech, w regionie Trydent-Górna Adyga. Ośrodek narciarski Marilleva wraz z Folgaridą i Madonną di Campiglio tworzą największy region narciarski Val di Sole.

Kurort oddaje do dyspozycji narciarzy 120 km tras, połączonych 44 wyciągami, 24 wyciągi znajdują się na terenie Marilleva Folgarida, a 20 w Madonna di Campiglio. Stacja narciarska zlokalizowana jest na dwóch poziomach: na wysokości 1400 m n.p.m. leży Marilleva 1400, natomiast 500 m niżej-Marilleva 900.